Lektorskie.pl
ALEKSANDER DAROWSKI
Nagrania lektorskie realizuję w moim studiu pod Warszawą.

Jeśli mój głos Państwu odpowiada, zapraszam do współpracy. Proszę przesłać tekst i opis zlecenia. A jeśli Ktoś sobie życzy, także informacje dotyczące budżetu, który może przeznaczyć na nagranie. Do każdej informacji i zapytania odniosę się najszybciej, jak to możliwe.

Realizuję głównie zlecenia w języku polskim, ale mogę nagrywać także w językach: angielskim, francuskim, niemieckim lub rosyjskim. W trosce o profesjonalizm każdy tekst w języku obcym konsultuję pod względem wymowy i interpretacji z doświadczonymi nauczycielami lub native speakerami.

Nagrania lektorskie nie są moją jedyną formą aktywności. Interesuje mnie także produkcja filmowa. I tak trafiłem na plan jednego z polskich seriali, przy realizacji którego pracuję już parę lat. A od czasu do czasu współpracuję przy innych projektach.

I właśnie w związku z aktywnością na planie filmowym, w zakresie jego obsługi, koordynacji prac na planie, albo realizacji efektów specjalnych; ale też z powodu przyjętej zasady starannego konsultowania nagrań obcojęzycznych, w wyjątkowych przypadkach terminy realizacji nagrań lektorskich mogą się wydłużyć. O każdej takiej sytuacji staram się jednak informować szanownego Klienta przed przyjęciem zlecenia.

Pozdrawiam i zapraszam
Olek Darowski

Aleksander Darowski

Telefon: 608 488 999
e-mail: aleksander.darowski@gmail.com
Projekt: Olek Darowski i Jordan Gonciarz. Realizacja: Jordan Gonciarz. Foto: Olek Darowski.